STİLEVS LİMİTLESS EL BLENDER SETİ SİYAH SGH22051
STİLEVS LİMİTLESS EL BLENDER SETİ SİYAH SGH22051

STİLEVS LİMİTLESS EL BLENDER SETİ SİYAH SGH22051 (532071751)

İndirim Oranı : %26 İndirim
Fiyat : ₺2.950,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺2.190,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681344220518

Adet

Artır Azalt

Mutfakta bir şeyler yaparak vakit geçirmek pek çok kişinin hobileri arasında yer alırken yemek yapmak da herkes için zaruri bir ihtiyaçtır. Teknolojinin gelişmesi ise mutfak araç gereçlerine de yansıyor ve bu aletler yemek yapmayı daha zevkli ve kolay bir hâle getiriyor. Stilevs tarafından mutfaktaki işlerinizi kolaylaştırmak ve daha zevkli bir hâle getirmek üzere tasarlanan Stilevs Limitless El Blender Seti âdeta mutfaktaki yardımcınız oluyor.

Mutfaktaki Yeteneklerinizi Stilevs ile Gösterin

Stilevs tarafından doğrama, çırpma, parçalama ve rendeleme gibi işlevleri yerine getirmek üzere üretilen bu ürün, mutfakta sağladığı kolaylıklar ile işlerinizi daha hızlı ve rahat bir şekilde halletmenizi sağlayan avantajlar sunuyor.

  • Birbirinden kullanışlı parçalarıyla mutfağınızda harikalar yaratmanıza yardımcı olan bu ürün, sahip olduğu güçlü motor sayesinde tüm işlevlerini rahatlıkla yerine getiriyor.
  • Mutfakta vakit geçirmeyi seven pek çok kişinin şikâyetçi olduğu bu tür aletlerin tencere gibi eşyaları çizme sorunu bu üründe yer alan çizdirmez halka sayesinde tarihe karışıyor.
  •  2 farklı hız seçeneğe sahip olan Stileva Limitless el blender seti, malzemelerinizi en kısa sürede istediğiniz boyutlarda parçalara ayırmanıza olanak sağlıyor. 
  • Geniş bir robot haznesine sahip olan bu ürün ile parçalamak, bölmek veya doğramak istediğiniz malzemelerinizi rahatlıkla istediğiniz duruma getirebilirsiniz. Ayrıca kilitlenebilir robot hazne kapağı sayesinde malzemeleri blender setinin içerisine attıktan sonra bu özelliği kullanarak güvenli bir şekilde parçalama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Motor: 2000 W DC Motor
  • Hız Kademesi: 2 adet
  • Robot Haznesi: 1500 ml 
  • Malzeme: Paslanmaz Çelik

Stilevs Hakkında

Türkiye'nin en önemli küçük ev aletleri üreticilerinden biri olan Stilevs, 40 yıllık tecrübesi ile birbirinden kaliteli ürünler üretmektedir. Firma üstlendiği misyon çerçevesinde günlük hayatta yaşanan problemlere pratik çözümler sunarak hayatı kolaylaştırmakta ve zamandan tasarruf etmenizi sağlamaktadır.


- 2000 W DC motor - 4ever yüksek verimli blender bıçağı - 4 kanatlı paslanmaz çelik robot bıçağı - 2 farklı hız - 1500 ml robot hazne - Çizmeyen blender aparatı - Paslanmaz çelik blender aparatı - Paslanmaz çelik çift çırpıcı - Rendeleme ve dilimleme - 1250 ml karıştırma ve ölçü kabı - Kaydırmaz taban

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR