FAKIR LUCCA Q BLENDER SETİ SILVER STONE
FAKIR LUCCA Q BLENDER SETİ SILVER STONE

FAKIR LUCCA Q BLENDER SETİ SILVER STONE (532071748)

Barkod : 8682511901872

Fakir Lucca Q Blender Seti Silver Stone, içeceklerinizi hazırlamanıza ve daha birçok alanda sizlere yardımcı olmak için tasarlandı. Şık görünümü ve ergonomik kullanımı sayesinde saniyeler içinde smoothie veya milkshake hazırlayabilirsiniz. Fonksiyonel aparatları sayesinde çok yönlü bir kullanım deneyimi sunan ürün, mutfağınızda lezzetli yiyecek ve içecekler hazırlamanıza yardımcı olur.

Yüksek Performans İle Lezzetli Sofralar

Fakir Lucca Q Blender Seti, 1000 W’lık çalışma gücüne sahiptir. Bu güç sayesinde yüksek performans gösteren cihaz, büyük boyuttaki sebze veya meyveler için de tıkanma sorunu olmadan saniyeler içinde parçalayabilir. Fakir Lucca Q Blender Seti, yüksek hızda çalışırken bile kaymasını engelleyen kaymaz tabana sahiptir. Kaymaz tabanı sayesinde istenmeyen dökülme veya dağınıklığı engelleyerek mutfağınızı her daim temiz tutmanızı sağlar.

Fakir Lucca Q Blender Seti, sadece içecek hazırlamanıza değil; pasta yapmanıza, krema çırpmanıza ve sebze doğrama işlemlerinize de yardımcı olacak aparatları ile birlikte gönderilir. Bu aparatlar; çelik çırpma teli, çelik blender ayağı, çelik doğrayıcı ve ölçü kabı şeklinde sıralanabilir. Tüm bunların yanı sıra kıyıcı veya mini işlemci ve el blenderine bağlayabileceğiniz bir mikseri de bünyesinde barındırır. Paslanmaz çelik ile donatılmış aparatlar uzun ömürlü kullanım sağlar.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR