FAKİR FREELANDER BL 6056 SÜPÜRGE SLVRSTN
FAKİR FREELANDER BL 6056 SÜPÜRGE SLVRSTN

FAKİR FREELANDER BL 6056 SÜPÜRGE SLVRSTN (532070737)

Barkod : 8682511902336

Freelander BL 6056 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Silver Stone Yellow ile tanışarak kusursuz temizliğin deneyimini keşfedin. Üstün performansa sahip 890 W moto gücüne sahip olan ürün 2 litrelik toz haznesi sayesinde pratik, ergonomik ve ekonomik temizlik deneyimi sunar. Geniş alanlarda 8 metre kullanım çapı ve 5 metre kablo uzunluğuyla kullanıcı memnuniyeti düşünülerek tasarlanmıştır. 

Cyclone filtre sayesinde toz partiküllerin ayrışmasını sağlayan model, tozun hep haznede kalmasını sağlayarak toz partiküllerinin motora kaçmasını engeller ve böylece uzun ömürlü kullanım sağlar. Kaset filtre ile hava temizliği sağlayan Freelander BL 6056 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Silver Stone Yellow, yaşadığınız ortamın havasını da temizlemenize imkan verir ve sağlıklı bir ortam sunar. Zeminlerinize zarar vermeyen ve kolay hareket eden yumuşak ve hassas tekerlekleri sayesinde temizlik işlemlerinizi kolaylaştırır. Teleskopik vakum borusu ile zorlu bölgeleri ya da yüksek yerleri bile kolayca temizleyebilmenizi sağlayan ürün, kenar - köşe aparatlarıyla çok yönlü ve kusursuz bir hijyen sunar. Yer aparatıyla sert zeminlerinizi, halılarınızı ve hatta merdivenlerinizi süpürmenizde pratik bir deneyim sunan ürün, özel olarak geliştirilen döşeme aparatı sayesinde perde ve mobilyalarınızın temizlenmesine dahi imkan sunar.

Freelander BL 6056 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Silver Stone Yellow, kolaylıkla çıkarılabilen 2 litrelik toz haznesi sayesinde süpürme eyleminizi pratikleştirirken zamandan tasarruf etmenize yardımcı olur. Çok küçük toz partiküllerini ve kirleri içine hapseden HEPA 13 filtresi ile tozların dışarı çıkmasını engelleyerek hem zemini hem de havayı temizlemenize olanak sağlayan Freelander BL 6056 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Silver Stone Yellow ile yeni nesil süpürge deneyimin keyfini çıkarabilirsiniz. Süpürge gövdesinde yer alan düşük, orta ve yüksek çekim gücü seçeneklerini ayarlama düğmesi sayesinde ve 71 dB’lik sessiz çalışma prensibiyle zorlu alanları temizlemek için seviye ayarlaması yapabilir ve zamandan tasarruf edebilirsiniz. Elektronik ayarlanabilir vakum gücü ile geliştirilmiş performans sunan Freelander BL 6056 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Silver Stone Yellow, hem zamandan hem mekandan tasarruf etmenize yardımcı olur. Kolay park pozisyonu, alt gövdesinde yer alan bölümde sabitlenen süpürge  ve kablo sarıcı gibi özelliklere sahip olması nedeniyle temizlik sonrası işlemlerinizi pratik ve ergonomik şekilde tamamlayabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR