FAKİR FREELANDER BL 6050 SÜPÜRGE PEARLW
FAKİR FREELANDER BL 6050 SÜPÜRGE PEARLW
FAKİR FREELANDER BL 6050 SÜPÜRGE PEARLW
FAKİR FREELANDER BL 6050 SÜPÜRGE PEARLW

FAKİR FREELANDER BL 6050 SÜPÜRGE PEARLW (532070702)

Fiyat : ₺3.299,00(KDV Dahil)
Barkod : 8682511902312

Adet

Artır Azalt

Fakir Freelander BL6050 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Pearl White Red, güçlü emiş gücü ve performans yeni nesil teknolojileri ile gelişmiş bir temizlik deneyimi yaşamanızı sağlar. Üstün performanslı 890 W motor gücü ile ev ve iş yerlerinizin temizliğine yeni bir boyut kazandırır. 8 metre kullanım çapı ve 5 metre kablo uzunluğu ile en uzak köşeleri bile pratik bir şekilde süpürmenize olanak sağlayan Fakir Freelander BL6050 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Pearl White Red  ile geniş alanlarda bile mükemmel sonuç alabilirsiniz.

Fakir Freelander BL6050 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Pearl White Red, kolaylıkla çıkarılabilen 2 litrelik toz haznesi sayesinde süpürme eyleminizi pratikleştirirken zamandan tasarruf etmenize yardımcı olur. Çok küçük toz partiküllerini ve kirleri içine hapseden HEPA 13 filtresi ile tozların dışarı çıkmasını engelleyerek hem zemini hem de havayı temizlemenize olanak sağlayan Fakir Freelander BL6050 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Pearl White Red ile yeni nesil süpürge deneyimin keyfini çıkarabilirsiniz. Süpürge gövdesinde yer alan düşük, orta ve yüksek çekim gücü seçeneklerini ayarlama düğmesi sayesinde ve 71 dB’lik sessiz çalışma prensibiyle zorlu alanları temizlemek için seviye ayarlaması yapabilir ve zamandan tasarruf edebilirsiniz. Elektronik ayarlanabilir vakum gücü ile geliştirilmiş performans sunan Fakir Freelander BL6050 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Pearl White Red, hem zamandan hem mekandan tasarruf etmenize yardımcı olur. Kolay park pozisyonu, alt gövdesinde yer alan bölümde sabitlenen süpürge  ve kablo sarıcı gibi özelliklere sahip olması nedeniyle temizlik sonrası işlemlerinizi pratik ve ergonomik şekilde tamamlayabilirsiniz.

Cyclone filtre sayesinde toz partiküllerin ayrışmasını sağlayan model, tozun hep haznede kalmasını sağlayarak toz partiküllerinin motora kaçmasını engeller ve böylece uzun ömürlü kullanım sağlar. Kaset filtre ile hava temizliği sağlayan Fakir Freelander BL6050 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Pearl White Red, yaşadığınız ortamın havasını da temizlemenize imkan verir ve sağlıklı bir ortam sunar. Zeminlerinize zarar vermeyen ve kolay hareket eden yumuşak ve hassas tekerlekleri sayesinde temizlik işlemlerinizi kolaylaştırır. Teleskopik vakum borusu ile zorlu bölgeleri ya da yüksek yerleri bile kolayca temizleyebilmenizi sağlayan ürün, kenar - köşe aparatlarıyla çok yönlü ve kusursuz bir hijyen sunar. Yer aparatıyla sert zeminlerinizi, halılarınızı ve hatta merdivenlerinizi süpürmenizde pratik bir deneyim sunan ürün, özel olarak geliştirilen döşeme aparatı sayesinde perde ve mobilyalarınızın temizlenmesine dahi imkan sunar.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR