FAKIR FILTER PRO TORBASIZ ELEKTRIK SÜPÜRGE GREYPUR
FAKIR FILTER PRO TORBASIZ ELEKTRIK SÜPÜRGE GREYPUR

FAKIR FILTER PRO TORBASIZ ELEKTRIK SÜPÜRGE GREYPUR (532070399)

Barkod : 8690394211308

Fakir Filter Pro 800 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge


Havadaki Tozları Ayırabilir

 

Tozları sadece bulunduğu zeminden değil, ortamdan da çekebilen 8 aşamalı bir filtreleme sistemi bulunuyor. Havada uçan tozları bile fark edebiliyor ve onları havadan ayırarak, ortamı tozdan tamamen arındırıyor.

 

Üst Düzey Temizlik İçin ESF Teknolojisi

 

ESF yani elektronik filtre sistemi ile diğer makinelerden çok daha farklı bir temizlik performansı sergiler. Partikülleri, alerjiye neden olan bakterileri ve buna benzer tüm mikroorganizmaları da temizler ve tamamen arınmış bir ortam verir.

 


Hazne Dolumunda Gösterge ile Bilgilendirme

 

Torbasız haznesinin temizliği oldukça kolaydır. Hazneyi temizlemek için dolup dolmadığını, göstergeyi kullanarak kontrol edebilirsiniz. Gösterge haznenin dolduğunu gösterdiğinde birkaç dakikanızı ayırarak hazne temizliğini yapabilirsiniz.

 

 


 

Geniş Kapasiteye Sahip Toz Haznesi

 

Toz haznesi temizliğini sürekli yapmanız gerekmez. Sadece dolduğu zamanlarda hazne temizliği yapmanız, makinenize zarar vermez. 4,5 litrelik haznenin dolması da hayli uzun zaman alır ve sürekli temizlemek zorunda kalmazsınız.

 


Kullanım Amacına Göre Değişen Başlıklar

 

Sadece zeminlerde kullanmak zorunda olmadığınız elektrikli süpürgeniz için farklı başlık seçenekleriniz bulunuyor. LED ışıklı başlık, hiçbir tozun ve kirin gözünüzden kaçmamasını sağlar. Çok amaçlı başlığı kullanarak, zemin dışında temizlemek istediğiniz alanları da temizleyebilirsiniz. Hassas zeminler için de başlık seçeneğiniz bulunuyor.

 


Ses Seviyesinde Devrim Yaratan Sessizlik

 

Ses seviyesi konusunda da beklenenden fazlasını verebilen elektrik süpürgesi, belki de bu konuda en iyisi. Çalışma sırasında sadece 65 dB ses çıkarıyor.